Açılı kafa Nedir? CNC Tezgaların standart açılardan farklı açılarda çalışmasına izin vermektedir. CNC Freze Tezgahında veya CNC Torna Tezgahlarında kullanılmaktadır. Bu, işleme sürecinde daha fazla esneklik ve hassasiyet sağlar. Çok açılı yüzeylere sahip karmaşık parçaların işlenmesi için özellikle yararlıdır. Açılı başlıklar, havacılık bileşenlerinin, otomotiv parçalarının ve açı gerektiren diğer karmaşık öğelerin imalatında kullanılmaktadır.

Mimatic, CNC takım tezgahlarında kullanılan Açılı Kafa üreticisi. Bu açılı başlıklar, yüksek hassasiyetleri ve dayanıklılıkları ile bilinirler. Genellikle havacılık sektöründe, otomotiv parçalarının ve açı gerektiren diğer karmaşık öğelerin imalatında kullanılmaktadır. Mimatic açılı kafalar, çeşitli uygulamalara ve işleme gereksinimlerine uyacak şekilde çeşitli boyut ve stillerde mevcuttur.

Modüler Açılı Kafa, CNC Torna ve Freze Tezgahlarında kolaylıkla kullanılabilmektedir. Açılı Kafalar, farklı açılarda ve hassasiyette parça işleme imkanı sağlar. Modüler Açılı kafalar, Havacılı Sektöründe, otomobil Sektöründe ve diğer karmaşık öğelerin üretiminde yaygın olarak kullanılmaktadır. Tezgaların giremediği açılarda ve ölçüde ki alanlarda rahatlıklar parça işleme imkanı sağlar.

Similar Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir